Ładowanie...

Aktualności

Kantor z pucharem !

• autor: OKS-ISKRA, 2011-05-17 21:35

Piłkarze z Turbii wygrali rozgrywki o Puchar Polski na szczeblu podokręgu Stalowa Wola. W finale rozegranym na własnym stadionie pokonali trzecioligową Unię Nowa Sarzyna po rzutach karnych. Teraz lider naszej okręgówki będzie reprezentował podokręg stalowowolski na tle rozgrywek Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

Kantor Turbia – Unia Nowa Sarzyna 2:2 (0:0, 1:1), rzuty karne 5:4. Sędziował pan Rafał Sawicki z Tarnobrzega, a mecz oglądało 200 widzów.

Piłkarze Iskry podejmą Turbię za dwa tygodnie w meczu na Zwierzyńcu.

• Komentarzy [5]
  • czytano: [387]

autor: ~anonim 2011-05-19 08:17:43

avatar w Turbii jest przesyt futbolem bo skoro na mecz o taka stawke i z taka druzyna przychodzi tylko 200 osob...

autor: nestor8 2011-05-19 11:38:04

Profil nestor8 w Futbolowo Bo termin to wtorek popołudnie gdy większość widzów nie miała czasu. Przesytu futbolem wg mnie nie ma... Przypominam anonimom o regulaminie..

autor: oleole 2011-05-19 12:29:19

Profil oleole w Futbolowo Brawo, pieniądze pieniędzmi też można sobie wykupić skład na mistrzostwo okręgówki ale pokonać III-ligowca to dobry znak przez dalszą potyczką z najmocniejszymi drużynami Podkarpacia.

autor: ~iskra 2011-05-20 17:19:30

avatar wtorek popołudnie i wszystko jasne. Gdy Sarzyna w Pucharze eliminowała Siarkę też mało ludzi było. a może i mniejsze zainteresowanie pucharem niż ligą.

autor: ~iskra 2011-05-20 17:25:41

avatar i tak może trochę nie w temacie, ale chodzą ploty że w 70' minucie ostatniego meczu ze strony Turbii do Pysznicy wyszła inicjatywa kupna wyniku. Pysznica prowadziła 2:0 mimo gry w dziesięciu od 20' minuty.