Ładowanie...

Aktualności

Demolka w Zarzeczu !

• autor: OKS-ISKRA, 2011-04-17 22:29

Festiwal strzelecki urządzili sobie piłkarze Iskry i po dobrym meczu z Zarzeczem, pewnie wygrywali 4:1. Mecz obfitował w wiele sytuacji strzeleckich i ładne bramki.

Skład : Kuszaj - Rębisz, Zioło P(75' Szustak), Wilk - Motyka, Dryka(88' Jajkiewicz) - Głuch, Zioło M, Ścipień(59' Maciągowski), Wojnar - Wartoń(63' Zioło G).

Dobrą postawę zaprezentowali piłkarze Iskry w wyjazdowym meczu w Zarzeczu. Pierwsze minuty to uporczywe i skuteczne ataki gości, bowiem już w 8' minucie objęliśmy prowadzenie po tym jak na 25.metrze Wartoń przyjął piłkę i bez zastanowienia huknął w samo okienko - Ślusarczyk bez szans, prowadzimy !

Pięć minut później, w 13' minucie, było już 2:0 gdy świetnie dośrodkowanie z prawej strony aktywnego z przodu Wartonia jeszcze lepiej wykończył głową Wojnar. Ot ile może znaczyć jeden błąd.

Jeszcze przed przerwą mogliśmy strzelić więcej goli, z dystansu lewą nogą potężnie w poprzeczkę uderzył Wartoń, a po bliźniaczej akcji z 13' minuty również naszemu kapitanowi bardzo niewiele brakło. Do przerwy goście prowadzili 2:0 a gospodarze potrafili odpowiedzieć jedynie dwoma mocnymi uderzeniami z dystansu.

Po przerwie gra się bardziej wyrównała lecz to my wbiliśmy przysłowiowy gwóźdź do trumny golem Marcina Zioło. Z dystansu uderzał Głuch, a do odbitej przez bramkarza piłki pierwszy podbiegł Marcin Zioło i potężnym uderzeniem w krótki róg dał gościom trzy bramkowe prowadzenie!

Gdy wydawało się że mecz jest rozstrzygnięty coś w Iskrze stanęło. Parę minut po golu w polu karnym Paweł Zioło faulował Sadowicza, a sam poszkodowany wymierzył sprawiedliwość mimo że Kuszaj był o włos od obronienia jedenastki. Po tym zarzeczanie zapewne uwierzyli że można w tym meczu jeszcze coś osiągnąć i w ciągu... minuty mogli strzelić dwa gole z Kuszaj w bramce dwoił się i troił, niesamowitymi paradami, parując dwa razy piłkę na poprzeczkę, ratując nam skórę. Jeden strzał z piętnastu metrów, drugi z... metra!

Ostatni cios należał do Iskry - z dystansu uderzał ponownie Tomasz Głuch a bramkarz odbił piłkę niefortunnie wzwyż - tam do piłki, z najbliższej odległości, wyskoczył Grzesiek Zioło i strzałem głową ustalił wynik meczu na 1:4. Iskra zdeklasowała rywala !

Za tydzień piłkarze Iskry zmierzą się w pojedynku z Rotundą Krzeszów, liczymy na kolejne 3 punkty !