Ładowanie...

Aktualności

Rozstrzelani

• autor: OKS-ISKRA, 2011-04-03 18:32

Kiepska dyspozycja zawodników złożyła się na to że piłkarze Iskry polegli w Dąbrowicy, przegrywając swoje spotkanie aż 4:1.

Skład : Kuszaj - Rębisz, Wilk(79' Dryka), Zioło M, Motyka(66' Szustak), Wojnar - Głuch, Rusek(59' Zioło G), Maciągowski, Ścipień(83' Zioło P) - Wartoń.

Przebieg wydarzeń na boisku zdecydowanie dla Strzelca. Spotkanie mogłoby się zakończyć innym wynikiem gdyby swoją szansę na strzelenie gola wykorzystał junior Maciągowski. A że sytuacje niewykorzystane się mszczą przekonaliśmy się w 24' minucie. Nikt w polu karnym nie przeszkodził w oddaniu pięknego strzału, którego Kuszaj nie miał szans obronić. Na domiar złego, w 36' minucie straciliśmy kolejnego gola. Rębisz ratował się faulem w polu karnym, a jedenastkę pewnie strzelił Rożnowski.

Nadzieję na korzystny wynik przywrócił bramką do szatni w 45' minucie powracający do gry Motyka - po dośrodkowaniu Głucha z rzutu wolnego Mariusz pewnie zamknął głową akcję z pięciu metrów. Do przerwy 2:1.

Po przerwie nasza gra nie uległa poprawie a Jan Polek dwukrotnie pokonał Kuszaja. Przez chwilę było gorąco, podano w wątpliwość niektóre decyzje sędziego asystenta, zwłaszcza przy golu na 3:1. W ostatnich minutach rozmiary porażki mógł zmienić Wartoń ale golkiper miejscowych był górą w sytuacji sam na sam. Za tydzień Iskra zmierzy się na Zwierzyńcu z Unią Ździary, która przegrała dziś u siebie z Mokrzyszowem 1:2.