Ładowanie...

Aktualności

Zwycięstwo w bólach

• autor: OKS-ISKRA, 2011-03-27 18:21

Piłkarze Iskry mimo słabej dyspozycji i w okrojonym składzie pokonali Kempusa 2:0. Nie gra ale tylko wynik jest dobrym prognostykiem przed trudnym wyjazdem do Dąbrowicy.

Skład : Kuszaj - Rębisz, Wilk, Zioło M - Wojnar, Śipień, Głuch, Rusek, Maciągowski - Wartoń, Zioło G.

Piłkarze Iskry rozpoczęli mecz w... dziesięciu, dopiero od piętnastej minuty do składu dołączył Maciej Wojnar po przyjeździe ze Skołoszyna (mecz juniorów Siarki), a szansę gry od pierwszych minut otrzymał junior Radosław Maciągowski.Do przerwy utrzymywał się wynik bezbramkowy a na temat gry Iskry nie można było powiedzieć niczego chlubnego. Dwa gole padły po przerwie: najpierw, około 65' minuty faulowany w polu karnym był Wartoń i Tomasz Głuch otworzył wynik spotkania na 1:0, dziesięć minut później nasz kapitan strzelił drugiego gola. Piłkarze Kempusa nie zaprezentowali nic co jest godne zespołu występującego w klasie okręgowej, a nam pozostaje się cieszyć z kompletu punktów.