Ładowanie...

Aktualności

Zmiany w tabeli

• autor: OKS-ISKRA, 2010-11-20 13:48

Najnowsze posiedzenie Komisji Dyscyplinarnej spowodowało pewne zmiany w tabeli - aż trzy walkowery, a do tego osłabienia naszych przeciwników w pierwszych meczach rundy wiosennej.

Iskra rozpocznie rundę wiosenną od spotkań ze Strzelcem Dąbrowica oraz Unią Ździary. Zespoły te nie będą mogły skorzystać z usług swoich piłkarzy, są to kolejno: Piotr Róg(Strzelec, 3 mecze), Sobiło Marcin(Unia, 4 mecze).

Mecz 15.kolejki pomiędzy Unią Ździary a Sanem Wrzawy został przerwany w 82' minucie przy stanie 1:0 dla gospodarzy z powodu fatalnej kontuzji bramkarza Sanu i długiego oczekiwania na pomoc medyczną. Na prośbę gości, ze względu na wysokie koszty dojazdu, mecz dokończony nie zostanie. Zarówno KD jak i Unia przychylnie odnieśli się do tej inicjatywy. Werdykt - ostateczny walkower 3:0 dla gospodarzy, bez konsekwencji finansowej dla Sanu.

Mecz 14.kolejki pomiędzy Kempusem a Wrzawami zweryfikowano jako obustronny walkower. Drużyna gości nie dokończyła tego spotkania nawet w siedmiu, lecz okazało się że... gracz Kempusa, Idec Grzegorz, grał po czwartej żółtej kartce. Kempus i San więc bez punktów.

Mecz 16. kolejki pomiędzy Podwoliną a Słowianinem Grębów został zweryfikowany jako walkower dla gospodarzy grających w Racławicach. Powód - brak dokumentów tożsamości u pięciu graczy Grębowa. Na boisku padł wynik 3:3.

Ostateczne zmiany w tabeli powodują że Kempus spada na ostatnie miejsce, Podwolina jest jedną pozycję wyżej kosztem Sanu Kłyżów. Iskra do 4.miejsca traci 8 punktów, a nad strefą spadkową ma 10pkt przewagi.