Ładowanie...

Aktualności

Kolejny sparing

• autor: OKS-ISKRA, 2010-08-01 23:58

Tym razem sparowaliśmy ze Słowianinem Grębów na ich nowej płycie. Gospodarze wygrali 3:2 strzelając zwycięskiego gola w 90' minucie. W zespole zadebiutowali Damian Rębisz i Karol Rusek... [...]

Skład : Kuszaj Mateusz(Gawroński Mikołaj 80') - Dryka Paweł, Wilk Marcin Zioło Paweł(Motyka Mariusz 75'), Motyka Mariusz(Bartyzel Adrian 46') - Rębisz Damian, Swatek Andrzej, Rokicki Andrzej, Wojnar Maciej - Rusek Karol, Zioło Grzegorz.

W zespole zadebiutowali Damian Rębisz i Karol Rusek. Ten pierwszy pokazał się ze świetnej strony i zdecydowanie był najlepszym piłkarzem naszej ekipy, pokazując owoc półrocznej gry obok Marcina Pietruchy w Samborcu. Rusek także udanie zadebiutował, strzelając gola w sytuacji sam na sam z bramkarzem na 1:1 w 30' minucie.

Mimo wyrównanego spotkania to Przemek Zając wyprowadził gospodarzy na prowadzenie w 15' minucie świetnym strzałem zza pola karnego, także około 40' minuty podwyższył prowadzenie miejscowych na 2:1 po podaniu Łukasza Lasoty.

Druga połowa była zdecydowanie lepsza w naszym wykonaniu, przez dużą część kontrolowaliśmy grę. Na stoperze Wojnar zmienił Pawła Drykę, który lepiej spisał się na kryciu a Marcin Wilk przeszedł do przodu, na lewą pomoc.

Bramka na 2:2 padła dzięki świetnemu podaniu Rębisza z głębi pola do Wilka, który z lewej strony dorzucił piłkę w pole karne, ta zaś wtoczyła się do bramki miejscowych po samobójczym trafieniu obrońcy miejscowych bądź odbicia się od pleców Rokickiego. Ogromne zamieszanie, w każdym bądź razie 2:2.

Dopiero w 90' minucie gospodarze wyszli na prowadzenie po błędzie naszej obrony - piłka minęła wzdłuż wszystkich i junior Gawroński nie mógł na to nic poradzić.

Zdecydowanie najlepsi Rębisz i Wilk, zaś paru innych piłkarzy musi jeszcze poszukać formy przed bliżającą się, odwleczoną inauguracją ligi.