Ładowanie...

Aktualności

Ostatni weekend przed ligą

• autor: OKS-ISKRA, 2010-03-18 19:25
Zarówno seniorzy jak i juniorzy przegrali swoje mecze. Spory problem dotknął drużynę juniorów wobec kontuzji jedynego bramkarza. Do ligi zostało już tylko 7dni. Wyniki i krótkie relacje w rozwinięciu. [...]

W sobotę o godzinie 12:00 sparing rozegrali juniorzy naszego klubu. Widać było wyraźny progres w ich grze. Co prawda nie mieli inicjatywy w tym meczu i przegrali 1:4(1:1). Wynik 1:1 utrzymywał się do kontuzji bramkarza Mikołaja Gawrońskiego(około 70minuty) - właśnie przez nieczysty upadek powodujący kontuzję napastnik Mokrzyszowa strzelił na 2:1. Na grząskim boisku ciężko było o staranną i dokładną grę, oba zespoły starały się grać 'po szkocku' czyli długimi podaniami. Wobec kontuzji jedynego bramkarza trener juniorów będzie miał spory dylemat, co zrobić. Gola dla Iskry strzelił ponownie Dawid Wilk.

Dzisiaj, tj. niedziela, ostatni sparing (tradycyjnie z Sokołem Sokolniki) rozegrali seniorzy. Także przegrali, 0:1, ale na boisku większość czasu toczyła się pod nasze dyktando. Niepokojąca jest jednak nasza skuteczność, zarówno w pierwszej jak i drugiej połowie były okazje do strzelenia bramek, a goście gola strzelili po rzucie rożnym przez niezdecydowanie na przedpolu Mateusza Kuszaja.
Problem stopera prawdopodobnie został rozwiązany, na tej pozycji wystąpił Paweł Dryka i zostawił po sobie pozytywne wrażenie.
Z zespołem grał także Łukasz Kubrak i kadra na rundę wiosenną jest ostatecznie zamknięta.

autor: ~anonim 2010-03-19 23:16:32

avatar Radosny futbolek i ligę utrzymzcie.

autor: ~anonim 2010-03-21 18:53:35

avatar MOKRZYSZOW -WIELOWIES 1-4

autor: ~bwin 2010-03-21 22:40:01

avatar Na stronie Mokrzyszowa pisze, ze było 4-0. Sam już nie wiem komu mam wierzyć. W ogole zastanawiam się czy byl tam jakis sedzia czy wzieli kogos przypadkowego z trybun.

autor: ~oks 2010-03-22 09:01:27

avatar do bwin 4-0 to wynik juniorow .jak sie czyta strone po pijaku to sie strony myli'a przypadek na tej stonie to chyba ty/

autor: ~anonim 2010-03-22 12:19:11

avatar 4-1 sędziował mateusz kuszaj, ma papiery sędziego. gol był ze spalonego ale sędzia go uznał.

autor: ~anonim 2010-03-22 15:01:34

avatar Dobiegł końca okres przerwy zimowej a ja mam nieodparte wrażenie że Iskra jest w tym samym miejscu co jesienią, stoimy w miejscu a cały pech w tym że stoimy blisko krawędzi i radość z utrzymania zawodników w kadrze z małymi wyjątkami jest jedynym plusem przed wznowieniem ligi, Iskra ma w składzie zawodników którzy mogą oddalić widmo spadku jednak piłka ma tą specyfikę że potrzeba 11 twożących drużynę. Trudno oceniać drużynę po sparingach zwłaszcza że Iskra nie miała okazji zagrać jednego meczu w optymalnym składzie zawsze kogoś brakowało to wydaje się być brakiem doświadczenia trenera który owszem zobzczył całą kadrę na mórawie jednak nie zgrywał 11-tki nie oceniem może zobaczymy wzorowo zestawioną Iskrę już w pierwszym meczu wiosny bo punkty trzeba zacząć zdobywać od początku. Jestem pewien że Iskrę stać na zdobywanie punktów zwłaszcza na własnym stadionie jednak zdobycie 20pkt. które mniejwięcej dają utrzymanie będzie niełatwym zadaniem a z czasem zobaczymy jak poradzą sobie rywale kluczem do spokojnego spoglądania na tabele będzie 6pkt w 2 pierwszych meczach z coby nie było środkiem tabeli gdzie Iskra powinna się znajdować patrząc na potencjał. Już w pierwszym meczu "nie wystarczy biegać i trochę sie starać żeby wygrać trzeba z.a.p.i.e.r.d.a.l.a.ć". Trenerze to musi być drużyna muszą żyć na tym boisku komunikować się ze sobą motywować nawzajem a nie poplątać się po murawie każdy sobie, zaangażowanie energia może by tak zbudować atmosfer to nic nie kosztuje; odprawa - rozgrzewka - motywacja - wyjscie - zjednoczenie - gwizdek Drużyna naładowana odpowiednio przed meczem w przerwie gry ma dużo do powiedzenia i przejawia wolę walki motywacja, motywacja i jeszcze raz motywacja to jedyne co Iskrze jest potrzebne moim zdaniem.

autor: ~POLBET 2010-03-23 03:37:14

avatar STAWIAJ NA SWOICH! SPORT TWOJĄ SZANSĄ! STARTUJEMY OD PIĄTKU! POLBET.FORA.PL - NOWY WYMIAR TYPOWANIA. WŁĄCZ SIĘ DO GRY JUŻ DZISIAJ!