Ładowanie...

Aktualności

Zwycięski sparing

• autor: OKS-ISKRA, 2010-03-14 19:28
Iskra gościła Koniczynkę Ocice, piłkarze wygrali 6:4, ale do przerwy było 3:0. Zarówno jeden jak i drugi zespół starały się grać piłką, ale liczy się to, co w sieci. Szkoda jedynie, że nie udało się utrzymać wysokiego wyniku mimo prowadzenia 5:1. Strzelecki show Wartonia, składy w rozwinięciu. [...]

Grali : Kuszaj Mateusz, Zioło Paweł, Stasiak Mariusz, Wilk Marcin, Zioło Marcin, Motyka Mariusz, Rokicki Andrzej, Cebula Sylwester, Gąsiorek Bartłomiej, Wartoń Krzysztof, Stępień Sławomir, Jajkiewicz Damian, Bartyzel Adrian, Zioło Grzegorz, Gawroński Mikołaj.

Zima dała się we znaki paru piłkarzom i przez chorobę nie uczestniczyli w meczu kontrolnym. Ponadto do składu powrócił Sławomir Stępień, który rozegrał 45 minut i strzelił jedną z bramek. Mecz pokazał, że skuteczność także wymaga poprawy.

Bramki Strzelali - Wartoń 3, Gąsiorek, Stępień, Zioło M.

Następny trening we wtorek o 17:30 na hali w Sobowie, a sparingową sesję kończymy tradycyjnie wyjazdem do Sokolnik.