Ładowanie...

Aktualności

Tłoki górą. 2:3

• autor: OKS-ISKRA, 2009-08-24 21:50
W rozegranym wczoraj meczu z Tłokami Gorzyce padło aż 5 bramek, jednak 3 strzelili gorzyczanie. Kolejnym nowym piłkarzem naszego klubu został Sylwester Stępień, który wraz z bratem Sławomirem stanowili o sile ofensywy naszego zespołu. W rozwinięciu krótka relacja z meczu. [...]

Skład Iskry : Paciorkowski - Szustak, Wilk, Stachowicz D(Zioło P), Stachowicz Ł - Wojnar, Wartoń, Gąsiorek (75' Jaskot), Zioło M - Stępień Sławomir(46' Motyka), Stępień Sylwester(46' Cebula).

Mecz zaczął się z naszej strony nie najlepiej, głupie straty spowodowały przejęcie inicjatywy przez gorzyczan, lecz dobrze w bramce spisywał się Paciorkowski. Na domiar złego w 27' minucie świetną prostopadłą piłkę wykorzystał Karol Korzonek i przerzucając piłkę nad naszym bramkarzem wpakował ją do siatki.

Pierwszy celny strzał Iskry nastąpił dopiero w 42' minucie, kiedy to Krzysiek Wartoń z 15 metra zmuszał golkipera Tłoków do interwencji. Chwilę później próbował jeszcze Bartek Gąsiorek. Do przerwy przegrywaliśmy 0:1, a w 46' minucie nastąpiły dwie zmiany : Dwóch Stępniów zastąpili Cebula oraz Motyka.

Iskra rzuciła się do ataku, a bramka Tłoków na 0:2 nie podłamała naszych piłkarzy. W 79' minucie na 1:2 strzelił Krzysztof Wartoń z rzutu karnego, a gorzyczanie dwie minuty później znów zdobyli gola. Krzysiek wziął sprawy w swoje ręce i ponownie dał Iskrze nadzieję w 85' minucie. W międzyczasie emocjonującej drugiej połowy sędzia Tomasz Wilk nie podyktował, zdawało się, oczywistego karnego dla Iskry. Mecz zakończył się wynikiem 2:3.

Za tydzień naszych piłkarzy czeka trudny wyjazd do Zarzecza.