Iskra Sobów Tarnobrzeg - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Losowa galeria

Iskra - Advit
Ładowanie...

Aktualności

Zaatakowali sędziów !

  • autor: OKS-ISKRA, 2012-08-27 15:41

Aż dwa mecze 4.kolejki A-klasy zostały przerwane. W Kotowej Woli i w Kępiu Zaleszańskim doszło do naruszenia nietykalności cielesnej arbitrów.

 

Truck Kotowa Wola - LKS Tarnowska Wola 2:4 - przerwany w 85.minucie. Kilka sfrustrowanych meczem osób próbowało przepędzić arbitra z boiska, został on także uderzony i od razu przerwał zawody. Agresorzy uspokoili się dopiero po przyjeździe policyjnych radiowozów. Działacze klubu z Kotowej Woli unikali oficjalnych wypowiedzi o tej sprawie, jeden człowiek zdecydował się jednak skomentować tę sytuację.

Czy sędzia został uderzony? Tak, i to porządnie. - mówił jeden z działaczy klubu. To była wielka gonitwa za arbitrami. (...) Nie wiem co dalej, jak nam zamkną boisko to przecież nie ukarzą prawdziwych huliganów, tylko prawdziwych kibiców i naszych piłkarzy.

Kempus Kępie Zaleszańskie - Sanna Zaklików 1:3 - przerwany w przerwie meczu. Podczas schodzenia do szatni, jeden z sędziów został uderzony przez agresywnego kibica drużyny gospodarzy Wcześniej zaś mu grożono. Arbiter nie zdecydował się na wznowienie zawodów.

Będę wnioskować o wykluczenie drużyn z Kępia Zaleszańskiego oraz Kotowej Woli z rozgrywek. Niech nikt nie czeka na prawdziwe nieszczęście i to, że kiedyś ktoś gdzieś zabije sędziego. To już się staje coraz bardziej niebezpieczne i pora przestać udawać, że nic się nie dzieje. - powiedział szef kolegium piłki nożnej Mariusz Złotek.

Obydwa boiska znajdują się w odległości zaledwie paru kilometrów. Sprawozdania sędziowskie zostaną przedłożone komisji gier i dyscypliny w najbliższy piątek. Klub z Kępia Zaleszańskiego dopuścił do przerwania zawodów w ciągu dwóch ostatnich lat już czterokrotnie i w przeszłości był karany zawieszeniem boiska. Kluby mogą spodziewać się przynajmniej walkowerów, kar finansowych oraz rozgrywania meczów jako gospodarz 15 kilometrów od swojej miejscowości, w najgorszym przypadku wycofania z rozgrywek. Opcjonalnie możliwe jest przeniesienie Kempusa do innej grupy, co wiązałoby się ze zwiększonymi kosztami dojazdów na mecze.

Terminarz rozgrywek nie został uzupełniony o dwa w/w spotkania. Wyniki zostaną dopisane po weryfikacji komisji gier i dyscypliny.


  • Komentarzy [8]
  • czytano: [1187]
 

autor: respectus 2012-08-27 22:45:28

Profil respectus w Futbolowo Tamte rejony to paranoja i mam nadzieję że kary będą drakońskie. Od kiedy sięgam pamięcią każdy opowiadał o psycholach gminy Zaleszany. Powinien być też całkowity zakaz spożywania alkoholu na terenie klubu podczas trwania zawodów.


autor: ~Unia 2012-08-28 08:32:35

avatar Respectus nie obrażaj wszystkich z gminy Zaleszany, dopiero co byłeś kilka kolejek temu na meczu w Skowierzynie miałeś jakiekolwiek problemy z psycholami?


autor: respectus 2012-08-28 11:19:39

Profil respectus w Futbolowo Wybacz, akurat zapomniałem o Skowierzynie. I nie zamierzałem w tej mojej grupie "psycholi" zamieszczać Twojego klubu, trzymaj się.


autor: ~anonim 2012-08-28 21:01:50

avatar to niech sobie kolega z Uni przypomni co sie dzialo w czasie meczu jak Kepie gralo u nich na stadionie,jak zawodnicy pobili trenera drurzyny z Kepia w czasie meczu.


autor: nestor8 2012-08-29 12:13:11

Profil nestor8 w Futbolowo Tylko nie wypominajcie sobie swoich faz z przeszłości, ludzie.. i tak pewnie skończy się na zawieszeniach które przestaną być aktywne od początku 2013r. Podokręg bardzo niesprawiedliwie działa jeśli chodzi o kwestię dyscyplinarne.


autor: ~Zbydniów 2012-08-29 15:57:45

avatar w gminie zaleszany jest jeszcze Zbydniów, Turbia, Pilchów. I nigdy tam sie nic nie działo głównie w Zbydniowie, sędziowie jak u nas sędziuja zawsze są zadowoleni i chetnie do nas przyjeżdzaja.


autor: kamluk17 2012-09-04 21:01:10

Profil kamluk17 w Futbolowo W Kotowej Woli takie obrazki są normalnością i codziennością. Strach tam w ogóle jechać, bo tamtejszy plebs należy nazwać tylko i wyłącznie dziczą. Pokazali to w Wielowsi, potwierdzili również u siebie. Mówisz Kotowa - Myślisz zadyma.


autor: ~anonim 2012-09-08 00:38:57

avatar Przecież to jest chore, przez taki zespół o klasie A ludzie mówią że jest buraczana !! I co, zawieszą boisko na dwa miesiące czyli na cztery spotkania? ....


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Najnowsza galeria

Iskra - Jeziorak
Ładowanie...

Ostatnie spotkanie

Truck Kotowa WolaIskra Sobów Tarnobrzeg (S)
Truck Kotowa Wola 1:2 Iskra Sobów Tarnobrzeg (S)
2012-09-23, 13:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
Truck Kotowa Wola 1:2 Iskra Sobów Tarnobrzeg (S)
LZS Jadachy 4:1 Kempus Kępie Zal.
Kolejarz Knapy 2:4 Strażak Przyszów (S)
Korona Majdan Królewski 4:3 Jeziorak Chwałowice
Termopol Żabno (B) 3:2 Sanna Zaklików
Łęg Stany 3:3 LKS Tarnowska Wola (B)
Sokół Sokolniki 1:1 Unia Skowierzyn

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 194, wczoraj: 175
ogółem: 652 938

statystyki szczegółowe

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.