Ładowanie...

Aktualności

Iskra - Jeziorak 1:2

• autor: OKS-ISKRA, 2012-08-26 18:41

W dzisiejszym meczu piłkarze Iskry minimalnie ulegli Jeziorakowi Chwałowice 1:2(0:1). Była to trzecia porażka naszego klubu w tym sezonie.

Skład : Zawadzki - Zioło G, Motyka, Szustak P, Kowalczyk - Jajkiewicz(80' Zioło P), Szwedo, Tabor(kont. 46' Stasiak), Żwirek(67' Rokicki) - Szpara, Stybel.

Iskra rozegrała niezły mecz i swoją postawą mogła zasłużyć na jeden punkt. W pierwszej połowie przyjezdni częściej utrzymywali się przy piłce, choć mecz nie wskazywał na dominację Jezioraka. Gola na 0:1 straciliśmy w 30' minucie, gdy prawy pomocnik Trela zszedł do środka i nie atakowany celnie i mocno uderzył z 18.metra tuż przy słupku Zawadzkiego. Na uwagę zasługuje bardzo ładne uderzenie Stybela jeszcze przed przerwą, jednak golkiper gości spisał się bez zarzutu.Tuż przed przerwą kontuzji barku doznał Krzysztof Tabor i konieczna była zmiana.

Po zmianie stron widać było, że zarówno jedna jak i druga drużyna dąży do zdobycia gola. W 75' minucie bardzo ładny strzał z 20.metra przyjezdnych zatrzymał się na naszej poprzeczce, a już pięć minut później Konrad Stybel w zamieszaniu w polu karnym powinien zdobyć gola, jednakże przestrzelił z pięciu metrów. Ostatecznie to goście w 88' minucie podwyższyli na 2:0 po fantastycznym strzale z dystansu gracza, który przed paroma sekundami pojawił się na murawie jako zmiennik. Iskrę było tylko stać na zdobycie honorowej bramki w 92' minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego z prawej strony najwyżej w polu karnym wyskoczył Mariusz Stasiak i lekkim strzałem głową strącił futbolówkę do siatki obok krótkiego słupka.

Najbliższy trening odbędzie się o godz. 18:30 na Zwierzyńcu.