Ładowanie...

Aktualności

Niezasłużona porażka

• autor: OKS-ISKRA, 2012-08-19 22:44

Choć piłkarze Iskry stoczyli wyrównany bój z Sanną Zaklików, to gospodarze wygrali i to 4:0(1:0). Wynik jednak nie odzwierciedla wydarzeń które miały miejsce na boisku.

Skład : Zawadzki - Zioło M, Szustak P, Motyka(65' Jajkiewicz), Kowalczyk - Zioło G(80' Szustak K), Tabor, Szwedo, Żwirek - Stasiak(65' Stybel), Szpara(65' Wolak).

Choć cała pierwsza połowa była wyrównana, to Iskrę ma prawo boleć postawa sędziego bocznego, który w 25' minucie wskazał bardzo wątpliwego spalonego, przez co Stasiakowi nie uznano gola po dziesięciominutowym naporze na gospodarzy. Parę minut później Jabłoński dał Sannie prowadzenie po dośrodkowaniu z lewej strony, zaś wcześniej gospodarze mogli objąć prowadzenie po akcji zakończonej strzałem z lewej strony pola karnego. Na dwie groźniejsze akcje miejscowych odpowiedzieliśmy groźnym strzałem Szpary z 22.metra.

Druga połowa była nieco bardziej chaotyczna z lekką przewagą Sanny, a w 60' minucie trener Iskry planował ożywić zespół potrójną zmianą. Jak na złość gol na 2:0 padł akurat na chwilę przeprowadzania zmian. Od tej minuty sytuacje podbramkowe mieli zarówno jedni jak i drudzy, lecz to gracze Zaklikowa strzelili kolejne dwa gole i w meczu Sanna - Iskra padł niesprawiedliwie wysoki wynik 4:0.