Ładowanie...

Aktualności

Falstart

• autor: OKS-ISKRA, 2012-08-06 10:03

Po słabym meczu w Jadachach Iskra odpadła z rozgrywek o PP. Porażka 5:0 była zwieńczeniem kontroli boiskowych wydarzeń przez miejscowych.

W rozwinięciu newsa znajdują się wyniki innych zestawień.

Skład : Gawroński - Szustak(60' Adamiak), Zioło P, Szwedo, Rokicki - Jajkiewicz, Motyka, Zioło G, Żwirek - Bednarek - Stasiak.

Pierwszego gola gospodarze wbili już w pierwszej minucie - po rzucie wolnym i nie pokryciu odpowiednich zawodników w polu karnym. Druga bramka także padła po stałym fragmencie w 25' min.. Szybko rozegrany rzut wolny nie pozwolił naszym obrońcom zatrzymać wychodzącego sam na sam Wolana, który uderzył pewnie pod poprzeczkę. Pięć minut później straciliśmy gola na 3:0, znów po rzucie wolnym. Tym razem bezpośrednie uderzenie wpadło do siatki przez błąd naszego bramkarza w chwycie piłki.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Miejscowi wyczekali gości i strzelili kolejne dwa gole: w 82' i 90' a Iskra miała tylko jedną dogodną sytuacją do strzelenia bramki. Tradycji stało się zadość i jak co roku klub odpadł z eliminacji już na pierwszym szczeblu rozgrywek.

14. Tanew Harasiuki - San Kłyżów 1:3

15. Unia Skowierzyn - Tłoki Gorzyce  5:2(1:1) po dogr.

16. LZS Tarnowska Wola - Wisan Skopanie 2:4

17. Sanna Zaklików - LZS Rzeczyca Długa - przełożony na środę 8 VIII - 2:4(2:2) po dogr.

18. LZS Jadachy - OKS Iskra Sobów 5:0

19. Kolejarz Knapy - Unia Ździary 3:0 (w.o.)

20. Truck Kotowa Wola - Słowianin Grębów 1:2