Ładowanie...

Aktualności

II letni turniej o Puchar Prezydenta

• autor: OKS-ISKRA, 2012-07-19 22:42

W niedzielę od godz. 10:00 na obiektach MOSiR przy Zwierzyńcu odbędzie się II turniej o Puchar Prezydenta miasta Tarnobrzeg. Uczestniczyć będzie osiem zespołów podzielonych na dwie grupy.

Wspólnota Serbinów

Mecze rozgrywane będą systemem 2x20minut. Zwycięzcy grup zagrają między sobą w finale od 16:00. Godzinę wcześniej rozpocznie się mecz o trzecie miejsce między zespołami, które zajęły w swoich grupach drugie pozycje.

Triumfator turnieju otrzyma Puchar Prezydenta oraz komplet nowych strojów. Przewidziane są także nagrody dla najlepszego strzelca, bramkarza i zawodnika. Pozostałe drużyny otrzymają sprzęt sportowy.