Ładowanie...

Aktualności

Grali rywale Iskry

• autor: OKS-ISKRA, 2012-07-16 11:00

Pięć drużyn z ligi, w której ma występować Iskra, rozegrało swoje mecze kontrolne. Wyniki w rozwinięciu newsa.

Sparta Jeżowe - LZS Jadachy 3:1

Beniaminek klasy okręgowej pewnie pokonał A-klasową drużynę, choć zaznaczyć trzeba że Jadachy są na etapie testowania kilku nowych graczy - od defensywy po ofensywę. Gola otwierającego wynik spotkania zdobył Kamil Niedziałek, który był w zimie testowany przez Mokrzyszów.

Kempus Kępie Zal. - Termopol Żabno 8:1

Beniaminek z Żabna do sparingu przystąpił bez kilku podstawowych graczy wobec sezonu urlopowego, szansę gry dostało kilki juniorów. Kępie potrafiło wykorzystać niedoświadczenie rywala i pewnie wygrało pierwszy sparing.

Korona Majdan Król. - Wspólnota Serbinów 3:2

Sparing zespołu z czuba A-klasy z zespołem czuba B-klasy był dość wyrównany, mimo że do pierwszej połowy było 3:0. Po przerwie goście doprowadzili do wyniku 3:2, a powinien być nawet remis. We Wspólnocie zagrało dwóch graczy Iskry: Damian Jajkiewicz i Andrzej Rokicki.

Strzelec Dąbrowica - LKS Tarnowska Wola 3:2

Beniaminek z Tarnowskiej Woli co prawda nieco odstawał od drużyny okręgówki, lecz po pewnym awansie z B-klasy, klub spod Nowej Dęby zamierza na dłużej zakotwiczyć w nowej lidze. W drużynie Strzelca zabrakło jednak kilku ważnych graczy.