Ładowanie...

Aktualności

Mokrzyszów krok od awansu

• autor: nestor8, 2012-06-11 13:22

W derbowym meczu niespodzianki nie było i OKS Mokrzyszów pewnie pokonał Iskrę 1:7(1:1), choć do 45' minuty to nasi gracze prowadzili 1:0 po golu Maćka Bednarka.

Skład : Kuszaj - Adamiak, Zioło P, Motyka, Ruła - Rokicki(70' Orzechowski), Bednarek, Szwedo, Zioło G - Żwirek, Szpara.

Mokrzyszów od początku spotkania przystąpił do natarcia, lecz zgromadzeni kibice byli zdania, że gracze trenera Gielarka zlekceważyli nieco gospodarzy. W 8' minucie Iskra objęła prowadzenie po debiutanckim golu. Po rzucie wolnym i przedłużonej głową piłce pierwszy dopadł do niej Bednarek i elegancko strącił ją obok Wolaka. Goście dążyli do odrobienia strat, jednak ciężko było im się przedrzeć przez mur gospodarzy. Drużyna trenera Kozłowskiego straciła gola do szatni w 45' minucie po celnej główce Mariusza Parucha.

Druga połowa to destrukcja defensywy Iskry, widać było że graczy wyraźnie zniechęcił gol Parucha. Feralne sześć minut, w którym goście strzelili, o dziwo, aż cztery ( ! ) gole spowodowało ostateczną klęskę klubu z Sobowa.