Ładowanie...

Aktualności

Do przerwy 0:3

• autor: OKS-ISKRA, 2012-06-04 14:07

Trzy gole strzelone już w pierwszej połowie przez Wisan zadecydowały o zwycięstwie gości. Gracze Skopania do ostatniej kolejki grać będą o uniknięcie barażu.

Skład : Kuszaj - Zioło G, Motyka, Zioło P(60' Rokicki), Wilk(60' Ruła) - Jajkiewicz(46' Zioło M), Szwedo, Tabor, Żwirek - Gąsiorek(57' Dziubek), Szpara.

Iskra zagrożenie tworzyła bardzo niewielkie, właściwie nie miała żadnych klarownych sytuacji by pokonać Tomka Kryszpina. Pierwsze trafienie kibice zebrani na stadionie na Zwierzyńcu obejrzeli w 22 minucie, piłkę z środka pola do Bartka Furdyny na lewe skrzydło zagrał Mateusz Jarosz, Bartek wślizgiem skierował do Marcina Lisa, który z bliskiej odległości wpakował futbolówkę do bramki. W 30 minucie jedna z niewielu akcji Iskry, jednak dośrodkowanie z prawej strony okazuje się minimalnie za mocne. W 35 minucie do rzutu wolnego z prawej części boiska (około 25m) podchodzi Bartek Furdyna. Strzał i piłka ląduje w siatce, próbującego interweniować bramkarza z Sobowa zmylił Marcin Lis, któremu niewiele brakło, by zmienić tor piłki. Wisan poszedł za ciosem i dobił rywala kolejną bramką, tym razem na listę strzelców wpisał się Mateusz Jarosz, który z bliskiej odległości dobił piłkę do bramki. Po pierwszej połowie Wisan zasłużenie prowadził 3:0.
Druga odsłona tego spotkania była bardziej wyrównana, Iskra miała kilka rzutów wolnych blisko naszej bramki, ale nie potrafiła tego w żaden sposób wykorzystać. Sporo gry i walki w środku polu, kilka zmian w obu ekipach. Dopiero w ostatnich 15 minutach zrobiło się ciekawiej, w pierwszym kontakcie po wejściu Damian Rup mógł wpisać się na listę, ale trafił prosto w bramkarza. A już w doliczonym czasie gry Maciek Chwałek z lewego skrzydła zagrał na piąty metr od linii bramkowej, jednak wbiegającego naszego zawodnika w ostatniej chwili uprzedził obrońca zespołu z Sobowa. Arbiter zakończył spotkanie i z trzech punktów z tej konfrontacji cieszyli się przyjezdni.