Ładowanie...

Aktualności

Iskra - Strzelec 1:3

• autor: OKS-ISKRA, 2012-05-20 10:24

Iskra po meczu obfitującym w bramkowe okazje uległa Strzelcowi Dąbrowica 1:3(0:1). Skład i krótka relacja w rozwinięciu newsa.

Skład : Kuszaj - Adamiak, Szustak, Zioło P, Ruła - Rokicki(46' Stasiak), Zioło M, Zioło G, Dziubek - Gąsiorek(38' Bednarek) - Szpara.

W zespole zabrakło Wiktora Żwirka, pauzującego za kartki Damiana Jajkiewicza i uczestniczącego w uroczystościach komunijnych Mariusza Motyki. Drugi raz w tym sezonie wystąpił Mariusz Stasiak, a trzeci mecz z rzędu Grzesiek Zioło wystąpił w środku pola.

Trener Strzelca powinien mieć pretensje do swoich graczy, że do przerwy nie prowadzili trzema bramkami, a także do będącego w słabej decyzji sędziego o nie podyktowanie rzutu karnego za zagranie ręką w naszym polu karnym. Jedyny gol pierwszej części spotkania padł po rykoszecie - mocny strzał z dystansu tak odbił się od nóg Szustaka, że Kuszaj nie miał szans obronić uderzenia. Strzelec od 30' minuty prowadził 1:0.

Do przerwy zostały przeprowadzone dwie zmiany. Gracze Strzelca za wszelką cenę dążyli do zdobycia drugiego gola, jednakże zmuszeni byli do oddawania strzałów z dystansu.

Gola strzelili jednak miejscowi w 60' minucie. W sytuacji sam na sam znalazł się Maciej Szpara i mocnym strzałem po ziemi w długi róg dał nadzieję na zdobycz punktową. 1:1.

Kapitan Strzelca wziął jednak sprawy w swoje ręce i nie przyjął roli playmakera, lecz egzekutora. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka spadła na 13.metr, skąd Rożnowski zdobył świetną bramkę mocnym strzałem pod poprzeczkę. Od 65' minuty przegrywaliśmy 1:2, lecz już parę minut później straciliśmy trzecią bramkę. Nieporozumienie przy stałym fragmencie gry przyjezdni wykorzystali znakomicie. Od tamtej pory mecz się nieco wyrównał. Znakomitą okazję na zdobycie kontaktowego gola miał Mariusz Stasiak, lecz wynik nie uległ już zmianie. Kilku naszych graczy domagało się pod koniec meczu rzutu karnego, lecz sędziowie pozostali pewni swoich decyzji o nie odgwizdaniu zagrania ręką w szesnastce. Tak jak na jesień, tak i na wiosnę, Strzelec - Iskra 3:1.