Ładowanie...

Aktualności

Olimpia na piątkę

• autor: OKS-ISKRA, 2012-05-13 19:47

Kolejnej porażki doznali gracze Iskry. Tym razem zbyt mocny okazał się wicelider, i choć do przerwy padł tylko jeden gol, to miejscowi ostatecznie zdobyli ich aż pięć.

Skład : Kuszaj - Adamiak, Motyka, Zioło P, Żwirek - Rokicki, Jajkiewicz, Zioło G, Bednarek - Gąsiorek - Dziubek.

Iskra zameldowała się w Pysznicy zaledwie w jedenastoosobowym składzie i druga połowa wykazała braki kondycyjne. Cały mecz zdominowali gospodarze, a nasi gracze zmusili się jedynie do kilku wyjść pod kole karne rywala w pierwszej i na początku drugiej połowy. Miejscowi powinni do przerwy zdobyć trzy gole, lecz odrobina szczęścia pozwoliłaby nam na remis bramkowy, ponieważ w 44' minucie, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, bramkarz sparował piłkę na poprzeczkę. Bardzo bliski zdobycia gola był w 53' Gąsiorek, po jego strzale z dystansu, jeszcze przy stanie 1:0, piłka o mało co nie wpadła do siatki. Od 65' minuty rozpoczął się strzelecki koncert Olimpii i Wojciecha Sobiło.