0:3

• autor: OKS-ISKRA, 2012-05-07 17:45

Piłkarze Iskry sumiennie gubią punkty i nie inaczej było tym razem. Trzeci zespół ligi był lepszy pod każdym względem.

Skład : Kuszaj - Szustak, Adamiak(40' Zioło G), Zioło P, Rokicki(46' Żwirek) - Jajkiewicz, Zioło M, Tabor(44' cz.k.), Gąsiorek(60' Bednarek) - Janas(46' Gorczyca) - Dziubek.

Cały mecz atakowali goście, a Iskra nie miała pomysłu na przedostanie się w pole karne Ździar. Do przerwy przegrywaliśmy 2:0, obie bramki należy zapisać na konto będącego w tym meczu w słabej dyspozycji Adamiaka. Na dodatek od 44' minuty graliśmy w dziesięciu po dwóch żółtych kartkach Tabora: za faul i zagranie ręką. Po przerwie goście podwyższyli z rzutu karnego na 3:0, a Iskra zrównała się punktami ze Strażakiem Przyszów.

• Komentarzy [12]
  • czytano: [677]

autor: ~kibic 2012-05-08 00:14:49

avatar forma tragiczna, co się dzieje?

autor: ~anonim 2012-05-08 00:53:26

avatar Jak nie poszło ze Zdziarami, to może z Pysznicą będą punkty ?

autor: ~kibic 2012-05-08 07:44:58

avatar mecz meczem ,Zdziary lepsze o dwie klasy a sedziowanie skandalnicze karny z kapelusza o kartkowaniu tylko wzpomne ze ze sedzia machal kartkami jak dawniej na pochodzie majowym

autor: nestor8 2012-05-08 08:18:40

Profil nestor8 w Futbolowo Karny całkowicie zasłużony, a formy to nie wiem kto gdzie chce szukać jak niektórzy podchodzą do tego mając to całkowicie gdzieś. To w ogóle powinien być wstyd żeby dawać trenerowi pretekst do zmiany nawet przed przerwą.

autor: ~kibic 2012-05-08 23:16:24

avatar teraz dopiero może być masakra.

autor: ~kibic 2012-05-09 21:12:31

avatar Czas na zmiany proponuje zaczac od prezesa.Ale on nie ustapi bo chce sobie przypisac ze stadion odbudowal.

autor: zoltoniebiescy 2012-05-10 19:59:44

Profil zoltoniebiescy w Futbolowo problem leży w mentalności piłkarzy, zobacz co robią po straconej bramce, a co robią często po przerwie. bramka to załamka a po przerwie lepsza gra (ostatnio zaczęli drugą połowę w dziesięciu)

autor: ~iskra84 2012-05-10 20:00:58

avatar Adamiak masakra.

autor: ~kibic 2012-05-12 14:37:00

avatar Szkoda ze nikt nie widzi jak graja Pawel i Grzesiek Z . TO JEST DOPIERO MASAKRA I TO CO MECZ.

autor: nestor8 2012-05-12 14:50:48

Profil nestor8 w Futbolowo Puknij się lekko w głowę, osobiście, jeśli Iskra ma grać jednym napastnikiem, to jestem za tym żeby to Grzesiek grał na szpicy.

autor: ~BF 2012-05-12 18:13:38