Ładowanie...

Aktualności

Zadecydował początek

• autor: OKS-ISKRA, 2012-04-22 12:59

Iskra, po dziwnym meczu, przegrała domowe spotkanie z KS Podwoliną 0:3. O wyniku zadecydował początek spotkania, bowiem goście strzelili trzy gole w... 15 minut.

Skład : Kuszaj - Ruła(55' Szustak), Zioło P(72' Adamiak), Ordon, Żwirek - Zioło M, Tabor(55' Jajkiewicz) - Dziubek, Janas, Gąsiorek - Szpara(55' Zioło G).

Do kadry powrócił Piotr Szustak, uzupełnił ją także Maciej Szpara, 20-letni napastnik, występujący wcześniej w LZS Furmany, który wcześniej trenował z Iskra i rozegrał przedwiosenny sparing ze Wspólnotą Serbinów. iskra rozpoczęła mecz w dość eksperymentalnym i dość ofensywnym ustawieniu.

Cały mecz nie mógł wskazać wyraźnego faworyta i wyglądał na typowe spotkanie mające zakończyć się wynikiem 0:0, jednak fatalny początek spotkania przechylił szalę zwycięstwa w stronę gości. Piłkarze Iskry stracili bardzo głupie gole już do piętnastej minuty. Warto nadmienić, że pierwszego gola straciliśmy po tym jak wykonywaliśmy rzut rożny, a piłka... już siedem sekund później była w naszej siatce.

W drugiej odsłonie meczu goście mogli zdobyć dwa gole, jednak padły one z wyraźnych spalonych. Mecz był wyrównany, jednak feralne piętnaście minut sprawiło, że Iskra pozostała bez ani jednego punktu, co nie może, lecz musi sprawić zawód wszystkim związanym z klubem.