Ładowanie...

Aktualności

Niedziela w Grębowie

• autor: OKS-ISKRA, 2012-04-14 08:29

Iskrę w niedzielę czeka ciężka przeprawa w Grębowie z miejscowym Słowianinem. Mecz zostanie rozegrany o godz. 15:00.

Spodziewany jest powrót do zespołu Bartłomieja Gąsiorka, a występ Leszka Szwedo stoi pod znakiem zapytania. Od czwartku wznowił zaś treningi także junior Siarki i Iskry, Maciej Bednarek. Jest możliwe, że do kadry wróci kontuzjowany Leszek Szwedo.

Sędzią głównym będzie pan Jacek Grygiel z Nowej Dęby, a na liniach pomagać mu będą panowie Strzelczyk i Wilk.

Ostatnie spotkanie obydwu tych drużyn zakończyło się porażką Iskry 0:2, choć nasz zespół stracił gole w ostatnich pięciu minutach spotkania. Nasi rywale walczyć będą o kontynuowanie passy zwycięstw.

• Komentarzy [10]
  • czytano: [642]

autor: ~iskierka 2012-04-14 08:44:00

avatar Jeden z z lepszych rywali w naszej lidze. Będzie ciężko Wzmocnili się przed Rundą nowymi zawodnikami z Siarki jakimiś.

autor: nestor8 2012-04-14 13:12:27

Profil nestor8 w Futbolowo Będzie ciężko, z Siarki raczej nikt, uzupełnili skład korektą raczej.. walczą o pudło. Sumienna obrona i 0-0, dobrze by było.

autor: ~Anonim 2012-04-14 14:23:57

avatar Wie ktoś czy po kontuzji wrócił już ich nowy nabytek ze Stalów Fudalewski? Bo z tego co słyszałem to nawet dobry jest.

autor: ~Max 2012-04-14 15:28:21

avatar Fudalewski zlamal w sparingu obojczyk i w tej rundzie prawdopodobnie juz nie zagra.

autor: ~kolega 2012-04-14 22:39:31

avatar Maaaacieeek Bednaaaaaaareeeeeek!!! Z Siarki przyszedł Ujda i bramkarz Kozieł też grał kiedyś tam.

autor: nestor8 2012-04-14 22:43:24

Profil nestor8 w Futbolowo Kozieł i tak był wolnym zawodnikiem, bo miał dłuższą przerwę przez kontuzję kolana.

autor: toto-mix 2012-04-14 23:11:07

Profil toto-mix w Futbolowo Słowianin Iskra : 1- 1.30, X- 3.35, 2- 4.60

autor: ~Bukmacher 2012-04-14 23:49:24

avatar Przy kursie 1,30 na 1, na remis na pewno byłby dużo wyższy, a na 2 tym bardziej ;)

autor: ~FAN 2012-04-15 01:02:58

avatar Ale Będzie ciężka walka Grębów na pewno nie odpuści. Co słyszałem to Kozieł jest dobry. Ujda słyszałem szybki zawodnik.

autor: ~anonim 2012-04-15 02:35:12

avatar Kozieł dobry bramkarz w tej lidze moze być nawet najlepszym. Ujda zawodnik ambitny ale malo efektowny i niestety efektywny nim nie nalezy sie przejmowac.. Zagescic srodek pola i do przodu dwoch szybkich gąsiorek wolny elektor a reszta niech tyra.. innej nadzieji na pkt nie ma. Szymon coś wymyśli :)