Ładowanie...

Aktualności

Porażka na śniegu

• autor: OKS-ISKRA, 2012-02-12 14:10

Mimo zaprezentowania się z lepszej strony niż rywale, Iskra przegrała sparing na śniegu 3:1 z nie zaliczonym jednym golem i tracąc kontrowersyjną bramkę na 1:1. Ostatnie dwa gole padły w końcówce spotkania. W rozwinięciu krótka relacja z meczu.

Koprzywianka Koprzywnica - Iskra Sobów 3:1(1:1)

Skład: Gawroński - Motyka, Rokicki, ?, Zioło P - Janas, Szwedo, Jajkiewicz D, Myszka - Rusek, Dziubek, oraz Gorczyca, Adamiak.

Od początku meczu to goście sprawiali lepsze wrażenie, starając się konstruować składne akcje na śniegu. W środku pola wystąpił Jakub Janas, a w bramce bardzo dobry występ zanotował Gawroński.

Pierwszy cios należał do Iskry. Gola już w 7' minucie strzelił Rusek(asysta Dziubek) po ładnej, drużynowej akcji z prawej strony boiska. Około 25' minuty Gawroński popisał się dobrą interwencją w sytuacji sam na sam, chroniąc zespół od straty gola. Gospodarze wyrównali w dość dziwnych okolicznościach, ponieważ przed "zdobytym" golem... piłka opuściła już plac gry.

Druga połowa zaczęła się identycznie jak pierwsza i od razu padł gol. Po szybkim ataku Rusek zagrał dobrą piłkę do Jajkiewicza, ten w długi róg skierował piłkę do siatki. Gol nie został jednak zaliczony z przyczyn nam nie wyjaśnionych.

Około 60' minuty dały się we znaki mocne, czwartkowe i piątkowe treningi. Gracze Koprzywianki oddawali więcej strzałów, jednak były one w większości strzałami z dystansu. Miejscowi dopięli swego w 75' i 80' minucie, wykańczając akcje z bliska.

Trener Kozłowski przez większą część meczu mógł być jednak zadowolony i na pewno mamy dobry prognostyk na przyszłość. Za tydzień Iskra rozegra kolejny sparing "za Wisłą", tym razem z A-klasowym Sokołem Jachimowice. Wtorkowy trening jest odwołany !