Ładowanie...

Aktualności

Kolejna porażka...

• autor: OKS-ISKRA, 2011-10-23 18:00

Na pewno nie skończymy 2011r. wyżej niż na 15.pozycji. Piłkarze Iskry przegrali w Skopaniu 3:1 po wyrównanej pierwszej i fatalnej drugiej połowie.

Skład : Kuszaj - Szustak(88' cz.k.), Rokicki, Wilk - Gorczyca, Ruła(46' Bartyzel) - Zioło G, Zioło M, Ścipień - Dziubek(75' Jajkiewicz), Zych.

Pierwsza połowa była wyrównana. To miejscowi objęli prowadzenie w 12' minucie po rzucie karnym za zagranie ręką w naszym polu karnym. Wyrównał w 40' minucie Dziubek po tym, jak odbita od strzału jednego z naszych pomocników piłka, spadła mu pod nogę i dała sytuację sam na sam. Trzeba oczywiście nadmienić, że mogliśmy przegrywać, gdyby nie świetne interwencje Kuszaja i jego pewna gra na przedpolu.

Druga odsłona rozpoczęła się od ataków Wisanu, a miejscowi z każdą minutą się rozkręcali. Gola na 2:1 straciliśmy w 75' minucie, gdy Durda w dogodnej sytuacji przelobowała naszego bramkarza. Mogliśmy jeszcze wyrównać w 80' gdy po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową piłkę strącił Grzesiek Zioło, jednak wprost w bramkarza. Gola po dobitce Durdy i na dobitkę straciliśmy chwilę później, i to rozwiało nasze wątpliwości.

Mecz nie kończył się w przyjemnej atmosferze, a dwóch naszych graczy swoimi słowami, delikatnie mówiąc, chluby klubowi nie przynieśli...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------