Ładowanie...

Aktualności

Lider przyjedzie na Zwierzyniec

• autor: OKS-ISKRA, 2011-09-29 18:47

Pan Janusz Partyka ze Stalowej Woli będzie sędzią niedzielnego spotkania znajdującej się w końcówce tabeli Iskry z liderem Olimpią Pysznica. Na liniach pomagać mu będą panowie Kosak i Olszowy. Początek meczu o godz. 15:00.

Piłkarze trenera Kijaka potwierdzają, że zeszłoroczne 3.miejsce nie było dziełem przypadku i liderują w tabeli okręgówki, dodatkowo wzmacniając się latem kilkoma zawodnikami, w tym Zającem ze Słowianina Grębów. Najlepszym strzelcem Olimpii, tradycyjnie już, jest Wojciech Sobiło z dziewięcioma trafieniami w ośmiu meczach.