Ładowanie...

Aktualności

Minus sześć punktów...

• autor: OKS-ISKRA, 2011-09-04 22:02

Piłkarze Iskry przegrali 4:1 ważny mecz w Podwolinie, tracąc w 45' minucie gola na 1:1 do szatni. Swojego pierwszego gola dla klubu strzelił Michał Dziubek.

Skład : Kuszaj - Szustak, Zioło P, Wilk - Gorczyca(75' Jajkiewicz M), Zioło M - Zioło G, Szwedo(46' Jajkiewicz D), Ścipień(70' Rokicki, 75' cz.k.) - Dziubek, Zych.

Był to mecz o przysłowiowe sześć punktów zespołów z dolnej części tabeli. Cała pierwsza połówka była wyrównana i nie obfitowała w wiele sytuacji bramkowych, jednakże to Iskra objęła prowadzenie w 34' minucie meczu. Mateusz Ścipień dośrodkował piłkę z rzutu wolnego, jeden z naszych graczy delikatnie ją przedłużył na długi słupek, a tam z paru metrów Dziubek nie miał problemów z umieszczeniem futbolówki w bramce. Wyczekiwaliśmy do końca z takim wynikiem, lecz szczęście nie było naszym sprzymierzeńcem. Po rzucie rożnym, którego można było uniknąć, w 45' minucie nie pilnowany Madej głową umieścił piłkę w siatce z czterech metrów. Gol do szatni...

Druga odsłona meczu to już zepchnięcie Iskry do defensywy. W 55' minucie miejscowi zdobyli gola na 2:1 po bardzo ładnym uderzeniu Hetnara z 18.metra. Staraliśmy się, choć niezbyt udolnie, dążyć do odrobienia strat. Bliżej jednak nam było do straty kolejnego gola. Tak też się stało w 75' minucie, gdy wprowadzony pięć minut wcześniej Rokicki, na linii bramkowej zatrzymał ręką piłkę lecącą do bramki. Czerwona kartka, karny, gol.

Przysłowiową kropkę nad "i" Podwolina postawiła w samej końcówce strzałem z rzutu wolnego ustawionego tuż przed polem karnym. Naszego bramkarza zmylił mocny rykoszet.