Ładowanie...

Aktualności

W końcu trzy punkty !

• autor: OKS-ISKRA, 2011-08-28 19:26

Piłkarze Iskry wygrali wyjazdowy mecz ze Strażakiem 1:0. Bramkę w 18' minucie strzelił Mateusz Ścipień po asyście Damiana Jajkiewicza.

Skład : Kuszaj - Szustak, Zioło P, Wilk  - Gorczyca, Zioło M - Jajkiewicz D(Rokicki 46'), Szwedo(70' Jajkiewicz M), Ścipień - Zioło G - Dziubek.

Cała pierwsza połówka pozostawiła po sobie ślad wyrównanego meczu dwóch słaby drużyn walczących o utrzymanie w lidze. W 10' minucie powinniśmy stracić gola, gdy lewy pomocnik Strażaka wyszedł sam na sam z Kuszajem po prostopadłej piłce z głębi pola i błędzie w kryciu Jajkiewicza, jednak nasz zawodnik zrehabilitował się za swój błąd w 18', posyłając z głębi pola ładną piłkę Mateuszowi Ścipieniowi, a ten w klarownej sytuacji nie pomylił się i mocnym strzałem pod poprzeczkę strzelił gola. Jak się okazało, jedynego w całym meczu.

W 43' minucie mieliśmy ogromne szczęście, gdy po zamieszaniu po rzucie rożnym piłka z hukiem wylądowała na poprzeczce. Do przerwy 0:1.

Druga odsłona to raczej bronienie wyniku przez Iskrę, lecz obie drużyny miały swoje szanse na zdobycie bramki. Szczególnie blisko był Michał Dziubek, który nie wykorzystał sytuacji sam na sam, mimo rozegrania dobrego meczu. Z naszej strony zabrakło skuteczności, ale Strażacy także mają powody do narzekania, oddali kilka groźnych strzałów lecz Mateusz Kuszaj jak zwykle był nie do pokonania.

Od 80' minuty miejscowi grali w dziesięciu, po tym jak Mariusz Filip zbyt wiele powiedział do sędziego głównego. Pięć minut przed końcem spotkania mieliśmy też do czynienia z fatalną sytuacją, kiedy to głównymi prowodyrami okazali się... pracownicy służby porządkowej, nie bez winy pozostał arbiter po wprowadzeniu nerwówki, kilku naszych graczy zostało pobitych, a kibice z wszystkimi piłkarzami obu drużyn wtargnęli na boisko. Do domu odjechaliśmy po interwencji policji, ale najważniejsze, że z Przyszowa wywieźliśmy komplet punktów.

• Komentarzy [10]
  • czytano: [865]

autor: nestor8 2011-08-29 12:22:22

Profil nestor8 w Futbolowo Oficjalnie w newsie tego pisać nie wypada, ale kilku naszych dostało przez łeb, trener został oczerniony i odepchnięty, a po tym jak przyjechała policja "kibice" krzyczeli konfidenci... Przyszów na stałe dołączył do zaszczytnego grona STOP wieśniakom w okręgówce :) tej sytuacji nie wypada zostawić bez konsekwencji, no ale cóż. Grajmy w piłkę a nie bijmy się, wieśniaczki.

autor: nestor8 2011-08-29 12:25:03

Profil nestor8 w Futbolowo Inna sprawa jest taka, że redaktor Szpak z Echo dnia się prędzej czy później swego doigra, wczoraj napisano w gazecie że to była bójka pseudo kibiców z Przyszowa z... piłkarzami Iskry... robisz nam panie niezłą opinię, już nie pierwszy raz zresztą.

autor: Merfi99 2011-08-29 17:12:56

Profil Merfi99 w Futbolowo gdyby nie fatalne sedziowanie do takiej sytuacji zapewne by nie doszlo. po drugie wasz trener tez nie pozostaje bez winy bo mimo upomnienia dalej robil swoje zamiast wrocic na swoje miejsce. z naszej strony nie moge powiedziec ze wszystko bylo fair. poza tym eskorta policji nie byla potrzebna bo jak sytuacja sie wyjasnila to wszystko wrocilo do normy. mysle ze troche wyolbrzymiacie ten problem

autor: Merfi99 2011-08-29 17:13:49

Profil Merfi99 w Futbolowo i nie obrazaj zawodnikow tylko przez to jak zachowuja sie kibice bo to nie w porzadku.

autor: nestor8 2011-08-29 18:54:09

Profil nestor8 w Futbolowo Problem na pewno nie jest wyolbrzymiany. Służby porządkowe muszą się zachowywać w 100% kulturalnie ! Aferę rozpoczęli miejscowi, na pewno nie rozpoczęli jej goście !! Grając kilka lat w okręgówce mogę stwierdzić, że trenera mamy naprawdę w porządku, a że on idzie za swoim zawodnikiem to potwierdza jego klasę, tak samo jak asystenta. Służby porządkowe z Przyszowa nie były w porządku, a ci kibice co wtargnęli i nas pobili ?! Sześciu naszych zawodników zostało pobitych, myślisz że to jest w porządku ?! Sędzia OK, miał słabe zawody, ale to zawodnicy Przyszowa od 25' minuty go prowokowali wszelkimi uwagami. Słyszałem z bliska. To zawodnicy Strażaka wywierali presję na arbitrze. Arbiter uległ, a afera wynikła z pomyłki jego - chciał pokazać Ścipieniowi kartkę żółtą, wyciągnął kartkę złą - czerwoną, ale zaraz się poprawił. Niestety ludzkie nerwy mają swoje granice.

autor: nestor8 2011-08-29 19:02:36

Profil nestor8 w Futbolowo Gramy w piłkę nożną, nie chcemy mieć do czynienia z czymś takim. To, że Przyszów jest bliziutko Stalowej Woli, a Sobów bliziutko Tarnobrzega, to nie znaczy że koneksje miast muszą być mieszane. A uwagi typu "spalę twoją koszulkę" lub "zabiję cię po meczu" pozostawię chyba bez komentarza... mecz dwóch drużyn walczących o utrzymanie. Trzecie kolejka - my mamy trzy, wy zero punktów. Rozliczając klasę to bijecie się z Podwoliną o dno - o matko, za tydzień tam jedziemy... :(

autor: vector1 2011-08-29 21:14:54

Profil vector1 w Futbolowo A po co nestor w kontekście wpis Podwolina, sam gościu jątrzysz, a potem wielki dziw, że ktoś się wkurzył i sypie epitetami. U nas nie ma zbyt wielu rozgarniętych, rozumieją twoje słowa zbyt dosłownie. Zresztą to już ostatni sezon Iskry w okręgówce, w następnym roku będziesz pisał komentarze meczów swojej drużyny w A-klasie. Chętnie poczytamy jeszcze twoich wpisów, szkoda że tylko do czerwca.

autor: treneriskra 2011-08-29 21:42:35

Profil treneriskra w Futbolowo Jako trener mam prawo do pewnych zachowan za które biore pełną odpowiedzialność. Jeśli sędzia podejmuje złe lub mylne decyzje reaguje tak jak mam na to ochotę. Upomnieć może mnie sędzia boczny, główny nałożyć karę, związek piłkarski zawiesić. Jeśli natomiast podbiega do mnie porządkowy, używa siły uderzając w klatkę piersiową, wypowiada słowa wulgarne "wypierd..." to w tym momencie jest to.....

autor: treneriskra 2011-08-29 21:48:03

Profil treneriskra w Futbolowo naruszenie mojej nietykalności osobistej za które ten pseudo porządkowy powinien jak i cały klub za resztę wydarzen ponieść karę. ten pan nie ma pojęcia po co stoi w kamizelce podczas zawodów. Może ktoś powinien mu to wytłumaczyć bo to drugie takie zachowanie podczas mojej wizyty w Przyszowie..wczesniej także mi naubliżal i szarpał żebym wrócił w pole ławki rezerwowych.

autor: oleole 2011-08-30 13:16:23

Profil oleole w Futbolowo Trener ma rację a zawistni niech nas nie skreślają... Iskra się utrzyma !