Iskra Sobów Tarnobrzeg - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Losowa galeria

Korona - Iskra
Ładowanie...

Aktualności

Radek w Siarce

  • autor: OKS-ISKRA, 2011-07-23 19:36

Radek Maciągowski rozegrał dziś swój pierwszy sparing w juniorach starszych Macieja Wojnara i najprawdopodobniej zostanie tam na stałe. Inni nasi zawodnicy też grali podczas tego weekendu. Wzmocnił się OKS Mokrzyszów.

 

Radek wystąpił od pierwszych minut i rozegrał łącznie 65 minut. Widać było jeszcze nieporozumienie z nowymi kolegami, ale wszystko do nadrobienia. Ogranie w seniorach na pewno zaprocentuje, a w grę wchodzi wypożyczenie roczne lub transfer definitywny.

Juniorzy Siarki sparowali z Mokrzyszowem i to OKS wygrał 5:2 po trzech golach powracającego ze Stali Nowa Dęba Uznańskiego, oraz jednym Tomka Bożka i Mariusza Parucha. Nowe twarze w zespole naszych rywali to Kulczycki(powrót z Samborca), nasz były bramkarz - Krzysiek Wolak oraz młodzieżowiec Przemysław Saja, ściągnięty z Siarki Tarnobrzeg. Ponoć w kręgu zainteresowań jest Maciek Wojnar.

Damian Rębisz jest zainteresowany dołączeniem do Clepardii Kraków(okręgówka krakowska). Rębisz zamierza grać w Krakowie, gdzie studiuje, a wiosenna najprawdopodobniej była jego ostatnią w Iskrze.

Skończyło się półroczne wypożyczenie Otuaty Prospera z III-ligowego Przeboju Wolbrom, ale czy Nigeryjczyk zostanie w Iskrze jest wielką niewiadomą.

Damian Jajkiewicz strzelił gola na 2:1 w wygranym przez Wspólnotę Serbinów 6:2 sparingu z A-klasową Koniczynką Ocice. W spotkaniu uczestniczyli także Andrzej Rokicki i Michał Jajkiewicz, ale to występy raczej gościnne wobec odwołania jutrzejszego sparingu Iskry Sobów.


  • Komentarzy [2]
  • czytano: [722]
 

autor: oks84iskra 2011-07-24 17:00:57

Profil oks84iskra w Futbolowo jest już 24.07, 7.08 pierwszy mecz a tu ani me ani be.. jeszcze będzie tak, że drużyna wejdzie świeżo bez żadnego treningu... B klasy mają treningi nawet i sparingi już. Ale cóż, poczekamy, zobaczymy.


autor: nestor8 2011-07-24 20:01:32

Profil nestor8 w Futbolowo Nie ma co ukrywać, że jest fatalne podejście do sprawy. Liga ligą, ale ja sobie nie wyobrażam podejścia do turnieju o Puchar Prezydenta na świeżości i z połową juniorów w składzie. Co ambitniejsi to trenują na własną rękę, ale reszta ? ---> ...


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Najnowsza galeria

Iskra - Jeziorak
Ładowanie...

Ostatnie spotkanie

Truck Kotowa WolaIskra Sobów Tarnobrzeg (S)
Truck Kotowa Wola 1:2 Iskra Sobów Tarnobrzeg (S)
2012-09-23, 13:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
Truck Kotowa Wola 1:2 Iskra Sobów Tarnobrzeg (S)
LZS Jadachy 4:1 Kempus Kępie Zal.
Kolejarz Knapy 2:4 Strażak Przyszów (S)
Korona Majdan Królewski 4:3 Jeziorak Chwałowice
Termopol Żabno (B) 3:2 Sanna Zaklików
Łęg Stany 3:3 LKS Tarnowska Wola (B)
Sokół Sokolniki 1:1 Unia Skowierzyn

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 259, wczoraj: 175
ogółem: 653 003

statystyki szczegółowe

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.