Ładowanie...

Aktualności

Porażka na zakończenie

• autor: OKS-ISKRA, 2011-06-27 11:02

W kiepskim stylu zakończyli rundę piłkarze Iskry i przegrali z Sokołem Kamień 5:2. Między słupkami stanął junior Gawroński i dwóch ostatnich goli mógł uniknąć, zaś gracze z pola też powinni zdobyć więcej goli.

Skład : Gawroński - Szustak(84' cz.k.), Zioło P, Wilk - Dryka, Wojnar - Rokicki(46' Jajkiewicz), Wartoń(75' Stasiak), Ścipień(60' Maciągowski) - Zioło G, Brania.

Od 17' minuty rozpoczęło się ostrzeliwanie naszej bramki na tyle mocne, że do przerwy miejscowi strzelili aż trzy gole, tracąc jednego. Przy stanie 2:0 dobrą piłkę ze środka pola od Wojnara otrzymał Ścipień i strzałem w krótki róg zdobył swoją drugą bramkę w Iskrze. Mecz porywającym widowiskiem nie był, choć jedni i drudzy starali się sklecić coś sensownego.

Po zmianie stron Iskra dochodziła do większej ilości sytuacji, niestety straciliśmy kolejne dwa gole i odpowiedzieliśmy tylko jednym. Po rzucie wolnym z głębi pola piłkę głową strącił Wartoń, a z najbliższej odległości kuriozalnie udem wpakował ją do bramki Wojnar. Na zakończenie sezonu swoje 15 minut otrzymał także Mariusz Stasiak, przejmując opaskę kapitańską.

Piłkarze Iskry zakończyli więc rozgrywki klasy okręgowej sezonu 2010/11 na 8.pozycji.