Ładowanie...

Aktualności

Hodor - Sokół Kamień 2:2

• autor: OKS-ISKRA, 2011-06-27 10:52

Młodzi gracze Iskry zanotowali na koniec sezonu wpadkę i tylko zremisowali na wyjeździe z Sokołem Kamień 2:2 po końcówce, w której w minutę padły dwa gole...

Juniorzy Iskry byli bardzo zaskoczeni boiskiem, na którym... w sumie lepiej tego nie opisywać, byłoby bo dość zaskakujące dla czytelnika. Do przerwy przegrywaliśmy 1:0 po głupio straconym golu, mimo że długo utrzymywaliśmy się przy piłce i stwarzaliśmy zagrożenie dla rywali, którzy byli dla nas tłem. Boisko nie pozwalało jednak na przysłowiowe rozwinięcie skrzydeł, w związku z czym...

Druga odsłona meczu wyglądała całkiem inaczej. Dojść do bramki najprostszymi środkami - ta metoda okazała się kluczem do udanej pogoni za punktami. W 75' minucie daleki wrzut z autu Sykuły został strącony na 18.metr a tam bez zastanowienia i z całej siły uderzył pod poprzeczkę Mateusz Hodor, zdobywając pierwszego gola w Iskrze. Niestety cała druga połówka wyglądała jak kopanina w B-klasie. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się remisem, dobrą piłkę w uliczkę dostał Jajkiewicz, lecz w sytuacji sam na sam lepszy okazał się bramkarz. Kilkanaście sekund później piłka wybite w nasze pole karne... minęła się z Turkiem, a napastnik Sokolam z paru metrów wpakował ją do pustej siatki.

Chłopaków chyba natchnął krzyk stojącego obok Mariusza Stasiaka "gramy jeszcze!" i faktycznie, gdy sędzia chciał kończyć zawody, po wznowieniu gry ze środka zdecydowaliśmy się na jeszcze jeden zryw z bliźniaczą sytuacją - piłka spadła pod nogę Hodora, który ją tym razem nie mocno, a technicznie uderzył. Po odbiciu się od słupka wpadła do siatki, 2:2 a w naszej ekipie radość... taki come back !