Ładowanie...

Aktualności

Wysoka wygrana !

• autor: OKS-ISKRA, 2010-09-12 17:29

Piłkarze Iskry  w nieco zmienionym składzie gładko pokonali zespół KS Podwolina 4:0 po bramkach Brani oraz Wartonia i udowodnili, że ostatnie porażki były wypadkami przy pracy. Podczas pierwszej odsłony żadna z ekip nie osiągnęła wyraźnej przewagi, a do przerwy prowadziliśmy tylko 1:0.   [...]

Skład : Kuszaj - Wojnar, Wilk(85' Dryka), Bartyzel(85' Zioło P), Rębisz - Lipiec, Swatek, Rusek(67' Rokicki), Zioło M - Wartoń, Brania.

Mecz na ławce rezerwowych rozpoczęli : Dryka, Rokicki i Zioło Paweł, w miejsce którego pierwszy raz w tym sezonie od pierwszych minut wystąpił Bartyzel. Piłkarze Iskry  w nieco zmienionym składzie gładko pokonali zespół KS Podwolina 4:0 po bramkach Mateusza Brani oraz Krzyśka Wartonia. Podczas pierwszej odsłony żadna z ekip nie osiągnęła wyraźnej przewagi, a do przerwy prowadziliśmy 1:0 po ładnej bramce młodzieżowca Brani, przy okazji łapiąc aż cztery żółte kartki.

W przerwie goście zmuszeni byli wymienić bramkarza, który najprawdopodobniej złamał nos w jednym z powietrznych starć z naszymi zawodnikami.

W 63' Brania podwyższył stan meczu na 2:0, więc gospodarze zaczęli w pełni kontrolować przebieg wydarzeń na boisku. Parę minut później, po faulu na Marcinie Zioło, z boiska wyleciał Marut a Wartoń strzelił swoją drugą, a trzecią bramkę dla Iskry po prostopadłym podaniu.

Kłótnie gości nasi piłkarz skrupulatnie wykorzystywali i pod koniec spotkania ponownie ich wypunktowali. Przy okazji Lipiec łapiąc żółtą kartkę "wyzerował" sobie konto na mecz pucharowy.

Rzut karny w 85' minucie był przysłowiowym gwoździem do trumny gości, a skutecznym egzekutorem był nie kto inny, jak Krzysiek Wartoń. Pogrom po solidarnie dwóch trafieniach naszych napastników ! Brawa dla Iskry !