Ładowanie...

Aktualności

Sparing na plus

• autor: OKS-ISKRA, 2010-07-25 20:12

Piłkarze Iskry niczym wytrawny bokser wypunktowali w sparingu zespół A-klasy Koniczynkę Ocice 4:1, skład naszego zespołu oraz krótka relacja w rozwinięciu.  [...]

Skład : Gawroński Mikołaj - Dryka Paweł, Wilk Marcin(60' Kołodziej Alek), Zioło Paweł - Szustak Piotr(46' Maciągowki Radek), Motyka Mariusz, Swatek Andrzej, Zioło Marcin, Rokicki Andrzej(65' Adamiak Sebastian) - Wartoń Krzysztof(46' Jajkiewicz Michał), Zioło Grzegorz.

Iskra z juniorem w bramce oraz czterema na ławce rozpoczęła ten mecz bardzo dobrze, bo już w 6' minucie nasi piłkarze objęli prowadzenie. Dobrą piłkę ze środka pola od Swatka otrzymał Grzesiek Zioło, wpadł w pole karne i mocno uderzył w długi róg - ładna bramka i 1:0.

Później do głosu doszli gospodarze, ale zdaje się że mimo wszystko kontrolowaliśmy grę. Straciliśmy jednak na parę minut przed końcem pierwszej połowy bramkę po kontrze i do przerwy utrzymał się wynik 1:1.

W drugiej połowie piłkarze Iskry zaprezentowali dojrzalszą piłkę niż zespół A-klasy stopniowo punktując rywali. Około 60 minuty rzut karny wywalczył rozgrywający dobry mecz Grzesiek Zioło, a skutecznym egzekutorem był Paweł Dryka. Strzał w lewy róg i 2:1.

Parę minut później bardzo ładnym uderzeniem z rzutu wolnego blisko "okienka"popisał się Mariusz Motyka - 3:1. Także z rzutu wolnego padła bramka na 4:1, którą zdobył Andrzej Swatek, co lepsze, lewą nogą.

W samej końcówce mecz tak widowiskowy nie był, ale najważniejsze że jest choć trochę optymistyczny prognostyk przed ligą.

Treningi : wtorek 19:00 zwierzyniec, czwartek 18:30 orlik na Dzikowie, piątek 19:00 zwierzyniec